New City Kimya Kozmetik Plastik ve Sağlık Ürünleri Paz. San. ve Tic. A.Ş. 2002 yılında tüketicilerin temel ihtiyaç ve gereksinimlerini karşılama, günlük hayata pratik çözüm sunan Market Ürünlerinin üretim, paketleme ve dağıtımlarını yapma adına ilk temelleri atılan ve bugün itibariyle geldiği noktada yaklaşık 8 kategori ve 300 ayrı ürün yelpazesiyle Market ve Perakende Satış Noktaları sektörüne yönelik üretim ve pazarlama faaliyetlerini yürüten NEW CITY, hızlı bir gelişme trendiyle sektöründe son derece köklü ve kurumsal bir gelişim süreci içerisinde 20.000 m2 fabrika sahası içerisinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Başarılı bir biçimde yürüttüğü üretim, pazarlama ve dağıtım süreci konusunda profesyonel çalışan kadrosuyla Toplam Kalite Anlayışı çerçevesinde malzeme kalitesinden sevkiyata, teknolojik ve uluslararası standartlardan, çalışan kalitesine kadar üretim ve satış sürecine son derece önem veren NEW CITY, Yurtiçinde bayii ve yurt dışında distribütör ağı ile dünyanın dört bir yanına ürün satışı gerçekleştirmektedir.

Bu başarılı gelişmenin bir sonucu olarak Temizlik, Hijyen, Mutfak Yardımcıları, Gıda Ambalaj, Kozmetik, Kişisel Bakım, Ortam Kokuları, Piknik Gereçleri, Ev Gereçleri, Evcil Hayvan Ürünleri kategorilerinde 300 ayrı ürün çeşidi ile sektöründe önemli bir boşluğu dolduran NEW CITY, satış noktası geri bildirimlerini ve tüketici taleplerini aralıksız takip eden ve ürün gelişimlerini sürekli hale getiren, müşteri memnuniyetini temel felsefe kabul eden bir anlayışla çalışmaktadır.

Tüm çalışmalarında insan ve ona karşı olan sorumluluğu temel unsur olarak en başa koyan firmamız, ayrıca gerçekleştirdiği başta Amerika, Avrupa, Ortadoğu, Afrika, Balkan Ülkeleri ve Türki Cumhuriyetlere yönelik ihracatı ile New City – Q Clean – Green Air - New Ego – New Soft – New Eco – Dr. Pati - Herkes markalarıyla ürün kalitesini ülke sınırlarının dışına taşımanın ve böylece global oyuncu olmanın, haklı gururunu yaşamaktadır.

Firmamız ortaya koyduğu ürün ve yaklaşım farkıyla ve bunun beraberinde getirdiği sorumluluk anlayışıyla çalışmalarını bundan sonrada artan bir ivme ile sürdürecektir.

Hakkımızda

Misyonumuz

Kaliteyi üretimin bir sonucu değil bir başlangıcı olarak gören bir anlayışla gerçek kaliteyi müşterilerimizle buluşturmak, bunu yaparken en uygun fiyat politikalarıyla pazar şartlarına uygun bir anlayışla tüm ihtiyaçları optimumda karşılayan bir ürün yelpazesiyle gerçekleştirmek...

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla kendimize özgü iş modelimizi sektörümüzde vazgeçilmez bir işletme anlayışla geliştirmek. Kurumsal gelişimimizi bireysel gelişimlerle birleştirerek toplam kalite anlayışı içerisinde tüm süreçleri bir bütün olarak görmek ve tüm birimleriyle gelişen bir sürecini başarıyla uygulamak.

Sektörümüzde önümüzdeki dönemde yapacağı yatırımlarla global bir marka olmak.

Dış Pazarlar
Dünyada New City Ürünleri

Azerbaycan, Almanya, Gürcistan, Lübnan, Irak, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Fransa, Kuveyt, Dubai, Fas, Tunus, Gabon, Somali, Türkmenistan, Tacikistan, Özbekistan, Kırgızistan, Rusya, Hollanda, Sırbistan, Hırvatistan, Bosna Hersek, Kosova, Makedonya, Arnavutluk, Bulgaristan, Romanya, Sudan, Suudi Arabistan başta olmak üzere 25 den fazla ülkeye New City ürünlerini ihraç ediyoruz.

Yakından İnceleyin